Styrelse


Helena Bragd, Ordförande BD AB E-post: helena.bragd (at) bd.com Kontaktperson för Stockholm


Åsa Ardesjö, Ledamot Johnson & Johnson AB E-post: aardesjo (at) its.jnj.com Kontaktperson: Internationellt


Magnus Back, Ledamot Getinge AB E-post: magnus.back (at) getinge.com Kontaktperson för Stockholm


Hans Bergh, Ledamot Essity Hygiene and Health AB E-post: hans.bergh (at) essity.com Kontaktperson för region Västra Götaland


Mats Björnemo Sectra Sverige AB E-post: mats.bjornemo (at) sectra.com Kontaktperson för Sydöstra Götaland.


Johan Folkunger, Ledamot Philips AB E-post: johan.folkunger (at) philips.com Kontaktperson för Skåne


Magnus Göransson, ledamot Roche Diagnostics Scandinavia AB E-post: magnus.goeransson (at) roche.com Kontaktperson: Internationellt


Peter Löwendahl, Ledamot Bioservo Technologies AB E-post: peter (at) lowendahl.eu Kontaktperson för Uppsala


Tomas Mora-Morrison, Ledamot Cambio Healthcare Systems AB E-post: tomas.mora-morrison (at) cambio.se Kontaktperson för Sydöstra Götaland


Anna Rehman Linder, Ledamot Liko/Hill-Rom E-post: anna.rehmanlinder (at) hill-rom.com Kontaktperson för Norrland


Maria Östh, Ledamot Cook Medical AB E-post: maria.osth (at) cookmedical.com Kontaktperson för region Västra Götaland